Sizin İçin Neler Sunuyoruz

Sürme Cam Sistemleri

Edirne Sürme Cam Sistemleri

 Sürme cam sistemleri, ev, ofis, restaurant gibi mekanlarda güvenlik, hava ve sıcaklık korunumu ve ferah bir görünüm için kullanılmaktadır. 

Edirne Yapı sayesinde, minimalist ve modern bir görünüme sahip sürme cam sistemine sahip olabilirsiniz. Sürme cam sistemlerinde kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde siz değerli müşterilerimizin güvenliğini ve sağlığını koruyarak, memnuniyetinizi kazanmak peşindeyiz. 
Evlerin farklı kısımlarında sürme cam sistemi kullanarak evinizde tamamen yeni ve geniş bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde istemin kurulacağı yere uygun sürme cam sistemi üreterek alanla uyuşmazlık sorununu ortadan kaldırarak hoş bir görüntü oluşturuyoruz.

Sürme cam sistemlerinde kullandığımız dönebilir tekerlekler sayesinde konforlu, sessiz ve az sürtünme ile açma kapama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sistemin duvar bitimlerinde ve panel bitişimlerindeki ray panellerin arasında izolasyon fırçası kullanıldığından dolayı tam yalıtım sağlayarak dışarıdaki havanın doğrudan içeri girmesini engeller.

Farklı tür köşelerdeki kullanım için üretilen kanat dikme profilleri sayesinde, U ve L tipi balkonlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir. Edirne Yapı, özel tasarımı sayesinde hem içeriden hem de dışarıdan tamamen ve sorunsuzca temizleme imkanı sağlıyor.