Sizin İçin Neler Sunuyoruz

Katlanır Cam Sistemleri

Edirne Katlanır Cam Sistemleri

 Edirne Yapı sayesinde balkonunuzu, evinizin kullanışlı bir bölümü haline getirebilirsiniz. Katlanır cam sistemi, uzun yıllar bakım yapma ihtiyacı olmayacak şekilde tasarlanılmıştır. 
Alışveriş merkezi, ofis, ev ve restaurantlarda esnek çözümler sağlayan bu sistem, açıldığında ortamın havasını değiştirir, kapandığında da güvenli bir ortam sağlar. Kaliteli taşıyıcı kasa profilleri ile dışarıdan hava girişini engelleyerek iç mekandaki havanın ve sıcaklığın korunmasını sağlayarak sizlere daha güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı sunar. 

Katlanır cam sistemlerinin günümüzde en çok kullanılan bir sistem olmasının nedeni yeterince verimli olmasıdır. Sistemde bulunan tüm camlar içeriye doğru açıldığından dolayı kolay temizlik imkanı sunuyor. Katlanır cam sistemi kurulumu yapılacak yere, alüminyum profiller ve camlar uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede alan ile sistem uyuşmazlığı sorunu ortadan kalkmaktadır.

Katlanır cam sistemindeki camlar, sahip olduğu kaliteli tekerlekleri sayesinde akıcı ve sessiz bir açma kapama deneyimi sunarak rahatsız edici olmaktan çıkarıyor. Kullanılan malzemelerimiz sayesinde herhangi bir cam düşüşü, taşıyıcı profil kırılması gibi hasara uğraması söz konusu değildir.

Edirne Yapı tarafından üretilen her ürünün amacı müşteri memnuniyetini kazanarak güvenini almaktır. 
DORUK CAM
CAMIN SANATA DÖNÜŞTÜĞÜ YER