Sizin İçin Neler Sunuyoruz

Otomatik Kapı Sistemleri

Edirne Otomatik Kapı Sistemleri

 Edirne Yapı sayesinde iş yerinizi veya herhangi bir yeri daha kullanışlı ve güç gerektirmeyen bir yer yapabilirsiniz. Ürettiğimiz Otomatik Kapı Sistemleri sayesinde rahat ve kolay bir çözüm bulabilirsiniz.
Kapı üzerindeki sensör sayesinde herhangi bir güç gerektirmeyen kapılar, siz değerli müşterilerimiz için pratik ve rahat bir kullanım sağlayacaktır. Hızlı açma ve kapama kolaylığı sağlayarak estetik ve konforu bir arada sunan kapılardır. 
İklimsel olarak mekandaki ısı kaybını minimuma indirir.

Edirne Yapı Otomatik Kapı Sistemleri Avantajları:
  • Hızlı açılıp kapanma,
  • Hassas sensör ile hızlı algılama,
  • Alüminyum parçalar sayesinde modern bir görünüm,
  • Ortamı toz, kir gibi maddelerden korumak için fırça sistemi,
  • Emniyet kilidi sayesinde güvenlik sağlar.
Sade ve basit bir tasarımı olmasından kaynaklı %100 temizlik imkanı sunabilmektedir. Amacına uygun şekilde kullanıldığı sürece uzun ömürlü olup yüksek bakım masrafları gerektirmez. Darbelere karşı dayanıklı camlarıyla çevrede tam güvenlik sağlar. Çevre dostudur ve tüm fonksiyonlarında konfor ve sessizlik barındırmaktadır.

Titizlikle üretilen Otomatik Kapı Sistemleri ile, kusursuz ve tam performans çalışma özelliğiyle müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Edirne Yapı olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bunları sağlamak için Edirne Yapı, uzman çalışanlarıyla beraber son teknolojik ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimiz için alternatif bir çözüm yolu oluşturmaktadır.