Edirne Cam Balkon

Edirne Alçıpan Uygulamaları

Edirne Alçıpan Uygulamaları

Günümüzde sıklıkla tercih edilen ve sıklıkla kullanılan alçıpan uygulamaları, bulundukları yapının yükünü azaltır. Tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi de uygulanmasının hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasıdır. Yer döşemesi, asma tavan, duvar giydirme ve bölme duvar gibi işlemlerde alçıpan uygulamaları yapılmaktadır. Dekoratif görünümünden dolayı genellikle ses yalıtımı istenen stüdyolarda, sinema salonlarında ve büyük alışveriş merkezlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. 
Alçıpan, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmayan, hijyenik ve hafif bir maddedir. Edirne Yapı tarafından yangına ve çatlamaya karşı maksimum dayanıklı olarak üretilebilir. 

Alçıpanlar, yapısı gereği esnek olduğundan dolayı herhangi bir olası depremde çatlama, dökülme ve kırılma gibi durumlarla karşılaşılmaz. Bir kırılma söz konusu olsa bile hafif oluşundan dolayı çevreye ve insan sağlığına zarar vermez.
Ayrıca alçıpan uygulamaları ile evinizde veya iş yerinizde bulunan büyük mekanların ortadan ikiye bölebilirsiniz. Edirne Yapı olarak sizler için hızlı ve güvenilir bir alçıpan uygulama hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli ustalarımız ile sizleri büyük bir yükün altından kurtarabiliriz.