Sizin İçin Neler Sunuyoruz

Duşakabin ve Duş Teknesi

Edirne Duşakabin ve Duş Teknesi

Edirne Yapı tarafından titizlikle üretilen duşakabin ve duş tekneleri ailenizin gündelik hayatı için pratik bir seçenektir. Edirne Yapı, banyo tasarımınıza uygun binlerce duşakabin tasarımını bünyesinde barındırarak müşteri memnuniyetini kazanıyor. En keyifli ve kolay duş keyfi için Edirne Yapı, tam yerinde bir seçim olacaktır. Çünkü kullandığımız malzemeler ve alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılan ürünlerimiz konforu sağlayarak müşterilerimizin özel hissetmelerini sağlıyor. 

Edirne Duşakabin ve Duş Teknesi Özellikleri ve Avantajları:
  • Banyonuza uygun duşakabin tasarımıyla mekan ile tam uyum içerisinde olma,
  • Pürüzsüz zemin yüzeyi ile daha rahat bir duş imkanı sunar.
  • Temperli cam veya plastik cam ile tam koruma sağlar,
  • Kapılarda kullanılan kaliteli tekerleklerle daha rahat bir kullanım sağlar.
Eğer siz de konfor ve kolaylık isterseniz Edirne Yapı Duşakabin ve Duş Teknesi Sistemleri tam size göre. Kullandığımız kaliteli malzemeler ve alanında uzman çalışanlarımız tarafından üretilen ürünler, insan sağlığını ve konforunu göz önünde bulundurarak sizler için güven ve memnuniyet merkezi oluyor.

Alüminyum gibi malzemeleri kullandığımızdan dolayı ürettiğimiz duşakabinler kullandığınız alanla tam bir uyum içerisinde olacak ve modern bir görünüm sağlayacak. Alüminyum malzemesini kullanmamızın amacı; uzun süre kullanımlarda çürüme, bozulma ve kırılma gibi herhangi bir durum söz konusu olmamasıdır. Alüminyum, insan sağlığı için tehlikeli bir durum yaratmamaktadır. 
Edirne Yapı tarafından üretilen duşakabinlere %100 temizlik imkanı sağlamaktadır. Edirne Yapı olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı  siz değerli müşterilerimiz için en uygun olanı seçerek uyguluyoruz...