Sizin İçin Neler Sunuyoruz

PVC Doğrama

Edirne PVC Doğrama

Edirne Yapı PVC Doğrama, pencerenizin kullandığınız mekanın en iyi şekilde ısı yalıtımını sağlaması için kullanılmaktadır. PVC Doğramada kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde pencereniz eskisinden daha dayanıklı olacaktır. Edirne Yapı PVC Doğrama sisteminde yer alan profillerde yer alan destek sacları yüksek statik değerlere sahiptir.

Standartların teknik olarak ve uygulama esnasında problem çıkarmayan, ihtiyaç duyulan yalıtım değerlerini sağlayan, gereklerini yerine getiren, etkin ve yaygın kullanılan kalite belgelerine sahip PVC profil kullanılmalıdır. Edirne Yapı PVC, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Edirne Yapı olarak bu sistemlerde kullandığımız camlar, müşterilerimizin güvenliğinin sağlanması amacıyla kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Kullandığımız kaliteli malzemelerimiz sayesinde PVC ürünlerimiz, yüksek ısı yalıtımı görevini üstlenmektedir.

Detaylı çözümler oluşturmak amacıyla birçok alana uygun farklı PVC sistemleri mevcuttur. Ürettiğimiz malzeme ve sistemlerin amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.