Edirne Cam Balkon

Edirne Asma Tavan

Edirne Asma Tavan

Asma Tavan; büro, alışveriş merkezi, iş yerleri, spor salonu gibi mekanlarda ışıklı ya da ışıksız yapı dekorasyonu için kullanılmaktadır. Asma Tavan, uygulandığı mekanda dekoratif görünümü kazandırmayı amaçlamakla birlikte ısı ve ses yalıtımı için de tercih edilmektedir. Bakımı ve temizliği kolay olduğu için günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. 

Asma Tavan, biçimsiz duvar döşemelerin ve tesisat kablolarının oluşturduğu kötü görüntüyü engellemektedir. Bunun yanı sıra asma tavan uygulanan yapıların yeni ışıklandırma sistemleri kazanmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede asma tavan uygulanan hastane, spor salonu ve kütüphane gibi mekanların daha aydınlık olmasını sağlamaktadır.

Yapılara farklı dekoratif görünümler kazandırmak için bir çok değişik asma tavan tipi mevcuttur (Taşyünü, karolam, alüminyum,  petek ve lamel). 
Asma Tavan sistemleri, yüksek nem ve ısıya karşı dayanıklıdır. Böylece nemli ve bakterili ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca Asma Tavan ile mekanınızın yüksekliğini düşürerek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Edirne Yapı güvencesiyle, ihtiyacınız olan asma tavan hizmetini sizler için en kaliteli ve en uygun şekilde yapabiliriz. Bünyemizde barındırdığımız profesyonel ustalarımız, sizlerin çözümlerine ortak olmak için çalışmaktan mutluluk duyacaktır.