Edirne Cam Balkon

Edirne Sürgülü Cam Balkon

Edirne Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon sisteminde her cam için ayrı bir ray sistemi vardır. Genellikle balkonlarda, ticari mekanlarda (kafeterya vb.) ve dar alanlarda kullanılmaktadır. Sürgülü Cam Balkon sistemleri her türlü balkonda kullanılabilir. Taşıyıcı profiller ve hareketli tekerlekler sayesinde çok akıcı bir şekilde hareket ederek kolaylık sağlamaktadır. 

Bu balkon sistemlerinde, maksimum dayanıklılık sağladığı için temperli camlar tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen Sürgülü Cam Balkon sistemleri su, çamur, toz, toprak ve rüzgar gibi etkenlerin, evinize zarar vermesini önler ve güvenli bir yaşam alanı oluşturur.
Sürgülü Cam Balkonları, diğerki cam balkon çeşitlerine göre çok daha az yer kaplar. Bu nedenle dar alanlarda daha çok sürgülü cam balkon tercih edilmektedir. 

Sürgülü Cam Balkonun sahip olduğu özel kilit sistemiyle eviniz, hırsızlara karşı tam koruma sağlayacaktır. Eğer ki siz de sürgülü cam ile balkon kapatma işlemi üzerine araştırma yapıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Edirne Yapı olarak profesyonel çalışanlarımızla birlikte sizlerin çözümlerine ortak olmaktan mutluluk duyarız..