Sizin İçin Neler Sunuyoruz

Boya Badana

Edirne Boya Badana

Edirne Yapı olarak evlerinizi, çalışma yerlerinizi rengarenk duvarlara kavuşturarak size harika yaşam alanları ve çalışma alanları sunarak müşterilerimiz için vazgeçilmez bir çözüm oluşturuyoruz. Ekonomik fiyatlarımız ve uzman ekibimizle sizler için en uygun olan boya badana işlemlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz.

Boya badana denilince akla ilk olarak gelen kum beji, deniz kabuğu, gri, fildişi, somon gibi tonlar deneyimli ustalarımızın sihirli fırça dokunuşlarıyla mobilyaların kalitesini ve güzelliğini öne çıkarır, güneş ışığını yansıtarak ferah bir atmosfer yaratarak sizler için en kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmayı sağlar.
Doğru tonu yakalamak maharet ister ve bunda çeşitli faktörler etkilidir. Boyanın kalitesi, boyacının ustalığı, kaç kat boya sürüldüğü ise duvara veya tavana uygulanan boyanın duvar yüzeyindeki uyum ve kalitesinin artması için önemlidir.

Neden Evinize veya İş Yerinize Boya Badana Hizmeti Yaptırmalısınız?
  • Gün içerisinde sigara dumanı, vuruk, çizik gibi durumlarla karşılaşan duvar, boyasının değişmesine, kalkmasına ve dökülmesine neden olur. Bu yüzden duvarınızın boyasını yenilemeniz gerekmektedir.
  • Ev veya ofisinizde kullandığınız mobilyaların duvar rengiyle uyuşmazlığından kaynaklanan kötü bir görüntü oluşmasını engellemek gerekmektedir. Duvarınızı, mobilyalarınızın rengiyle uyuşan bir renk ile boyatırsanız mobilyalarınızın rengi ve kalitesi ön plana çıkar.

Edirne Yapı olarak bu sektörde uyguladığımız profesyonel hizmet sayesinde bugüne kadar 100% müşteri memnuniyetini kazanmıştır ve gelecek çalışmalar için bunu hedeflemektedir. Bizler için öncelik müşteri memnuniyetidir ve ürettiğimiz kaliteli malzemeler, profesyonel teknikler ile müşteri güvenini ve memnuniyetini kazanıyoruz.