Edirne Cam Balkon

Edirne Alüminyum Doğrama Sistemleri

Edirne Alüminyum Doğrama Sistemleri

Edirne Alüminyum Doğrama Sistemleri, özellikleri ile diğer çerçeve sistemlerinden ayrılır. Alüminyum kapı, alüminyum çerçeve, alüminyum cam balkon sistemleri gibi kullanım alanları vardır. Günümüzde özellikle cam balkonlarda ve cam çerçevelerde kullanılmaktadır. 
Alüminyum Doğrama Sistemlerinde, açma, kapama ve katlama gibi sistemler olduğundan dolayı rahatça ve sorunsuzca temizlenebilir. 

Alüminyum Doğrama sistemlerinin kullanışlı olmasının sebebi ısı yalıtımlı ve hafifliğidir. Ayrıca iç ve dış mekan arasındaki ses yalıtımını da üstlenmektedir. Alüminyum doğrama sistemlerinin tercih edilmesinin en büyük sebebi, ağırlığı minimum seviyeye düşürerek, maksimum kontrol kolaylığı sağlanmasıdır. Kontrol kolaylığının yanı sıra görsellik açısından oldukça estetiktir. 
Alüminyum doğrama sistemleri tamamen çevrecidir. Bu sistemlerde kullanılan malzemeler %100 geri dönüşüm imkanı sağlamasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca bu sistemler sağlığa ve çevreye zararsız olduğundan dolayı okul, hastane gibi önemli kamu binalarında da kullanılmaktadır.

Bizler Edirne Yapı olarak, kullandığımız profesyonel ekipmanlarla, Edirne ve çevresinde en kaliteli Alüminyum Doğrama Sistemlerini üreterek montajını yapmaktayız.