Edirne Cam Balkon

Edirne Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Edirne Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Isı Yalıtımlı Cam Balkon, ısıcam özelliğine sahip camlar kullanılarak üretilmiş balkon sistemleridir. Bu sistemler; taşıyıcı profiller, hareketli raylar ve ısı yalıtımı özelliğine sahip olan camlardan oluşmaktadır. Isı Yalıtımlı Cam Balkon sistemleri, balkonunuzun ısısını dengelemekle kalmaz; yağmur, çamur, rüzgar ve kar gibi dış etkenlerden korunmasını sağlar. Ayrıca estetik yapısı sayesinde yapınızın görünümünü güzelleştirir. 

Cam balkon sistemlerinde kullanılan taşıyıcı profiller, yapısı sayesinde tam ısı yalıtımını sağlar. Ayrıca, taşıyıcı profillerin zemin ve duvarla olan bağlantılarında kullanılan yapıştırıcı malzeme dışarıdan gelen rüzgar ve suyun içeriye girişini engellemektedir. 
Isı Yalıtımlı Cam Balkonlar, her türlü balkon tiplerine uyumludur (U, L, Yay ve Gömme Cam Balkon). Cam balkonlar sahip oldukları ray sistemi sayesinde rahatlıkla hareket ettirilebilir ve rahatça katlanılabilir. Katlanma özelliği sayesinde ise temizlik ve bakım gibi işlemlerde kolaylık sağlanmaktadır.

Edirne Yapı, siz değerli müşterilerimiz için 4 mevsim cam balkon keyfini yaşatmak için ısı yalıtımlı cam balkon malzemeleri üreterek uygulama yapmaktayız.