Edirne Cam Balkon

Edirne'de Stropiyer Uygulaması

Edirne'de Stropiyer Uygulaması

Duvarların üst kısımlarına yerleştirilen ve kartonpiyer görünümlü dekoratif çalışmalara stropiyer denir. Stropiyer, sıcağı ve soğuğu geçirmeyen özelliğine sahip olan maddelerle makinede şekillendirilmiş olan ve kartonpiyerin görünümüne benzeyen fakat alçı içermeyen ve bu sayede neme çok daha dirençli hale gelmiş olan bir iç ve dış dekorasyon ürünüdür.

Diğerki malzemelere göre daha hafif ve uygun maliyetlidir. Uygulanacağı zemine tamamen uyum sağlar ve çok iyi bir şekilde yapışacağı için bulunduğu yerden düşmez ve ısıya karşı dayanıklı olduğu için tutuşmaz. Stropiyer uygulama esnasında, stropiyerde alçı maddesi bulunmadığından dolayı uygulama alanını kirletmez. İnsan sağlığına ve çevreye herhangi bir zarar vermez. 
Edirne Yapı bünyesinde çalışan profesyonel ustalarımız ile sizlerin stropiyer uygulama ihtiyacını çok hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayabiliriz. Tecrübeli ustalarımız tarafından yapılan stropiyer uygulaması ile eviniz ya da iş yeriniz daha modern, zengin ve güzel bir görünüme kavuşacaktır.